Weekendowe wyjazdy do SPA cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego- uczestnictwo w takim wyjeździe niesie ze sobą wiele korzyści i jest niemałą atrakcją. Jeśli więc czujemy się przepracowane, nic nas nie cieszy, jesteśmy właśnie po bardzo intensywnym i stresującym projekcie i czujemy, że musimy odpocząć- warto wybrać się na taki właśnie wyjazd, kiedy to w dosłownie dwa lub trzy dni można się poczuć tak, jakbyśmy narodzili się na nowo. W obiekcie z klasą można odpocząć, zrelaksować się i zadbać o swój wygląd zewnętrzny.

 

Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało

 

Jeszcze zanim wybierzemy obiekt, w którym się zatrzymamy, dobrze jest sprawdzić, jakie zabiegi będziemy mogły tutaj zaplanować. Być może często korzystamy zarówno z zabiegów kosmetycznych jak i tych z zakresu medycyny estetycznej i same wiemy, z jakiego zabiegu konkretnie chciałybyśmy skorzystać. A czasem po prostu zależy nam na tym, aby dany specjalista doradził nam, jakie zabiegi będą dla naszej skóry najodpowiedniejsze i jak je ze sobą połączyć, aby faktycznie był to owocny weekend w spa. Podkarpackie to wprost idealne miejsce do tego, aby szukać tutaj obiektów, które cieszą się sporą popularnością i dobrymi opiniami. Jednym z takich obiektów jest chociażby Resort SPA o nazwie Grand Chotowa, który zlokalizowany jest nieopodal Dębicy. To także obiekt położony w malowniczej okolicy, gdzie obok zabiegów znajdziemy też możliwość spacerowania oraz odpoczynku na świeżym powietrzu w pięknej lokalizacji.

 

Jakie zabiegi możemy znaleźć w ofercie?

 

Jest ich bardzo wiele. Na szczególną uwagę zasługują w szczególności te zabiegi kosmetyczne, które pozwalają walczyć z oznakami starzenia się skóry, a więc są zabiegami przeciwstarzeniowymi. Jednym z popularniejszych zabiegów jest kompleksowa terapia liftingująca, której celem jest ujędrnienie skóry twarzy i modelowanie jej konturu bez użycia inwazyjnych metod chirurgicznych. Inne terapie przeciwzmarszczkowe pozwalają spłycać pojawiające się bruzdy, a niektóre ogniskują się wokół konkretnych partii twarzy, na przykład wokół oczu lub też działając bezpośrednio na zmarszczki mimiczne. Drugą pulę zabiegów stanowią te, które mają za zadanie skórę nawilżać i odżywiać, a także zapewnić jej dogłębne oczyszczenie.

 

Warto wiedzieć, że wiele obiektów z zapleczem SPA oferuje zabiegi nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby na taki weekend wybrać się we dwoje, a tym samym razem wziąć udział w możliwości odnowy biologicznej, tym samym miło spędzając czas na terenie luksusowego obiektu.