Każda kobieta lubi wyglądać pięknie i pięknie się czuć. Prawdziwą modną kobietą można rozpoznać nie tylko po dobrze dobranych i modnych ubraniach, ale także po dodatkach jakie dobiera do stroju, oto zestawienie kilku mniej i bardziej oczywistych kobiecych dodatków.

 

 

1.Portfel – zdarza Wam się, że stoicie w sklepie czy jesteście w kawiarni, obok Was siedzi piękna i elegancka kobieta. Myślicie sobie, że jest to zaprawdę modna dama, owa dama chce zapłacić za towar czy usługę wyciąga portfel i... cały czar pryska, bowiem jej portmonetka wygląda jakby pamiętała czasy jeszcze jej babci, nie dość, że jest niemodna, to jeszcze wysłużona co widać na pierwszy rzut oka. Dlatego drogie Panie jeśli chcecie być damami w każdym calu zadbajcie również o swoje portfele. Wiele ciekawych i godnych uwagi wzorów znajdziecie między innymi na stronie elfrika.pl/pl/c/PORTFELE/79.

2.Kapelusz – ostatnimi czasy kapelusze zdecydowanie wracają do mody. Stanowią one idealne uzupełnienie wielu strojów, dlatego też warto jest zapatrzeć swoją szafę w kapelusze zarówno te z małym, jak i większym rondem, zwłaszcza, że wszystko wskazuje na to, że kapelusze z roku na rok będą okazywały się coraz modniejszym dodatkiem. Zatem drogie Panie nie ma na co czekać, tylko czas udać się na poszukiwania kapelusza, które będzie odpowiedni dla Waszego typu urody i dla zawartości Waszych szaf.

 

 

3.Biżuteria – trendy w biżuterii zmieniają się niemal równie często co trendy w modzie. W tym sezonie modne są np. kolczyki nie do pary. W uszach powinno się zgodnie z trendami kreowanymi przez projektantów nosić kolczyki, które mają wspólny motyw przewodni, jednak jeden z nich jest mniejszy, a drugi większy, lub mają one inny kolory, inną opcją jest też to, że kolor jest ten sam, za to kształty kolczyków są inne. Warto zadbać również o to, by wśród swoich naszyjników i wisiorków mieć zawsze delikatne ozdoby ze złota i srebra, szlachetne metale nigdy nie wychodzą z mody i w zasadzie pasują do wszelkich kreacji, dlatego warto zadbać, aby znajdowały się one w szkatułkach na biżuterię.

4.Zegarek – po zegarku podobnie jak po portfelu można poznać modną kobietę. Obecnie panie, które dbają o modę noszą na nadgarstkach duże zegarki, często w fantazyjnych kolorach, a tarcze tych zegarków niejednokrotnie zawierają wspaniałe obrazy.

 

 

Jak widać wiele jest dodatków, po których można poznać w jakim stopniu kobieta dba o modę, a w jaki tylko sprawia takie pozory. Dlatego też każda z Pań, które chcą być modne od stóp do głów powinna zwracać uwagę również na drobne detale.