Nie da się ukryć, że obecnie portfel nie jest nam przydatny tak bardzo, jak miało to miejsce kiedyś i bynajmniej nie jest tak dlatego, że mamy mniej pieniędzy. Zauważmy bowiem, że wielu z nas płaci dziś z wykorzystaniem do tego kart płatniczych, choć wielokrotnie i te nie są potrzebne, ponieważ na wartości zyskują też płatności mobilne. Mimo wszystko portfeli na runku w dalszym ciągu jest tak wiele, że każda kobieta powinna tu znaleźć coś w sam raz dla siebie. Zastanówmy się więc nad trendami roku 2017. Który model jest najlepszy, a z czego lepiej zrezygnować?

 

 

Praktyczność

W pierwszej kolejności weźmy tutaj pod uwagę praktyczność takich portfeli. Wydaje się, że obecnie, kiedy to nosimy w swoich portfelach cały stos kart czy wizytówek najlepsze będą te produkty, które mają wiele mniejszych i większych przegródek. Szczególnie że musimy do tego dodać przecież prawo jazdy, dowód osobisty czy inne niezbędne nam dokumenty. Mniej ważne są natomiast przegrody na banknoty czy też kieszonka na monety, choć i tych w portfelu zabraknąć nie może.

 

 

Materiał

Jeżeli spojrzymy na portfele, które w obecnym roku sprzedają się najlepiej, to w dalszej kolejności są to wyroby galanterii skórzanej. W większym stopniu dziwić nas to jednak nie może, bo trzeba pamiętać, że skóra jest tu materiałem zdecydowanie najlepszym i najpopularniejszym. Jednakże skóra skórze nie równa. Tak oto wyróżnić możemy skórę elegancką, ale cienką i delikatną skórę kozią, elastyczną i miękką skórę cielęcą, grubszą skórę bydlęcą czy naturalnie przetartą skórę bawolą.

Ponadto weźmy też pod uwagę materiały sztuczne, które też z roku na rok są coraz lepszej jakości. W tym przypadku wyróżnić trzeba skórę ekologiczną, a więc tak zwaną ekoskórę oraz PCV.

Który portfel będzie więc najlepszy? Odpowiedź na to pytanie łatwa nie jest, bo wiele zależy od jego przydatności czy też samego gustu danej kobiety. Faktem jest jednak, że każda znajdzie dziś coś w sam raz dla siebie, czego przykładem jest szeroka oferta portfeli sklepu Elfrika dostępna pod linkiem https://elfrika.pl/pl/c/PORTFELE/79.