Iga – już od dziecka wiedziała, że jej przyszłość związana będzie z modą, początkowo chciała zostać modelką, jednak okazało się, że 150 cm wzrostu to zbyt mało, by przechadzać się po wybiegach, wówczas swoje oczy kierowała ku projektowaniu ubrań. Skończyła ASP na kierunku Projektowanie Ubioru. Dziś tworzy własne ubrania, posiada autorski butki w Krakowie, a na co dzień zajmuje się doradzaniem jak należy się ubierać, by wyglądać efektownie, elegancko i modnie.

 

 

Kinga – jest z zawodu dziennikarzem, to ona wpadła na pomysł stworzenia Instytutu Glamour. Kinga zdecydowanie najlepiej z nas wszystkich posługuje się piórem i dlatego została mianowana redaktor naczelną naszego portalu. Kiedyś moda nie specjalnie ją interesowała, ale dzięki Idze i Patrycji pokochała świat mody i wizażu, miłością prawdziwą i odwzajemnioną. Kinga z zamiłowania jest także fotografem, a wydobywanie piękna z ludzi dzięki zdjęciom to jej prawdziwa pasja.

 

 

Patrycja – od najmłodszych lat buszowała w kosmetykach mamy tworząc wówczas jeszcze dziecięce wizaże, często zdarzyło jej się złamać szminkę czy wylać cały lakier, za co często dostawała bury. Jednak to jej nie zraziło, a zamiłowanie do kosmetyków i piękna jakie potrafią wydobyć z każdej twarzy pozostało w niej na zawsze. Choć początkowo zajęła się studiowaniem socjologii to jednak już w trakcie studiów zrozumiała, że kierunek w którym chce się rozwijać to nie socjologia, ale kosmetologia. Została profesjonalną wizażystką i jest naszym redakcyjnym ekspertem od kosmetyków i urody.